Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-12, 13-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Štítky blogu
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Brikety a pelety Vám dovezeme

nákladním autem s hydraulickým čelem a elektrickým paletovým vozíkem (až 4 tuny). Jsme schopni Vám dovézt až 4 tuny dřevěných briket nebo pelet přímo na Vámi určené zpevněné místo u vás doma. Elektrickým paletovým vozíkem Vám ušetříme fyzicky náročnou práci. Cena je 20 Kč/Km. Celková cena dopravy je závislá na vytížení nákladního auta a odvozní vzdálenosti (vozíme již od 200 Kč za paletu).  

 

 

 

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Světlé pelety ENplus A1
  4. O klastru Česká paleta, kterého jsme členem!

O klastru Česká paleta, kterého jsme členem!

Klastr Česká peleta je národní asociace, kde jsou sdruženi všichni ti, kteří mají v České republice co do činění s dřevěnými palivy, jako jsou pelety nebo brikety, a s kotli a kamny na jejich spalování. Zastupujeme i řadu slovenských firem. Naším cílem je všestranné posilování oboru vytápění dřevní biomasou.

Fungujeme jako nezisková organizace, jejímž hlavním cílem je podpora a propagace vytápění peletami, briketami a dřevem v České republice. Jsme členy Evropské rady pro pelety EPC (European Pellets Council), spravujeme v České republice certifikační systém systém ENplus® a GoodChips®.

K čemu slouží Klastr Česká peleta

Podle jednoho z hlavních podporovatelů a inspirátorů našeho zájmového sdružení – agentury CzechInvest – představuje klastr soubor regionálně propojených společností, které dokážou těžit ze vzájemných vazeb. I když si někdy zúčastněné společnosti mohou částečně konkurovat, spolupracují na řešení obdobných problémů. Těmi mohou být vzdělávání zaměstnanců, přístup k dodavatelům, spolupráce v oblasti výzkumu a vývoje, marketingu aj.  Díky spolupráci v těchto i dalších oblastech mohou řadu svých omezení překonat a získat nezanedbatelnou konkurenční výhodu.

Celé odvětví dřevěných paliv představuje vzájemnou spolupráci dvou sektorů, které jsou na sobě surovinově a majetkově nezávislé, ale ekonomicky vzájemně propojené:

  • odvětví produkce pelet a briket z biomasy i dalších tvarových biopaliv
  • odvětví výroby kotlů na biomasu 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Členství v Klastru Česká peleta

Jsme členy Klastru Česká peleta, národní asociace, kde jsou sdruženi všichni ti, kteří mají v České republice co do činění s dřevěnými palivy.

 

Možnost dopravy

Brikety a pelety Vám dovezeme až domů nákladním automobilem s hydraulickým čelem a elektrickým paletovým vozíkem.

Kontakty
thomas-obchod
(Po-Pá, 8-12, 13-16 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz